Ubytování na Tenerife

"Lepší je vidět něco jednou, než o tom tisíckrát slyšet."

 Orlando Eagle Nest 501 by VivaTenerife

Moderně a stylově zrenovovaný apartmán s jednou ložnicí a s fantastickým výhledem na oceán, oblast Adeje a pohoří, včetně vrcholku sopky El Teide..... V rezortu najdete 3 bazény, z toho 1 dětský a 1 plavecký, bar, tenisový kurt a hřiště na míčové hry.

 Orlando Dream Sunset 703 by VivaTenerife

Jednoduše a příjemně zařízený apartmán s neuvěřitelnými pohledy na každodenní západy slunce již z chodby při vstupu do apartmánu, následně z kuchyně při vaření, v posteli při probuzení i při usínání a samozřejmě z pohodlné terasy. Co víc si přát...

Mareverde Casa Eviwa I-118 by VivaTenerife

Velmi přívětivý a rodinný apartmán ve stylu "Vintage" s prostornou ložnicí. Uchvátí svou velikostí, pohostinností a klidem. Rezort je vystavěn ve španělském duchu se svou typickou florou, lampami a oblouky. Uvnitř je 7 bazénů, z toho 1 plavecký, 1 dětský a ostatní se linou celým rezortem v podobě řeky s vodopády. 

Máte zájem o pronájem osobního vozidla Peugeot 2008 v automatu?            Zarezervujte si ho po dobu Vašeho pobytu u nás.

Foto je ilustrační
Foto je ilustrační

K osobnímu vozidlu si můžete domluvit také pronájem dětské sedačky pro různé věkové kategorie.

V případě, že se chcete dozvědět víc o investování do nemovitostí na Tenerife a o jejich následném spravování, navštivte webové stránky společnosti vivaTenerife

HYGGujEme