Orlando Eagle Nest 501 by VivaTenerife

V případě, že se chcete dozvědět víc o investování do nemovitostí na Tenerife a o jejich následném spravování, navštivte webové stránky společnosti vivaTenerife.  

Popis

Moderně a stylově zařízený apartmán o rozloze 45 m2 se nachází v oblíbeném rezortu Orlando na pobřeží Costa Adeje. V rezortu se nachází 3 bazény, které jsou k dispozici po celý rok. 1 bazén je vyhrazen pro děti a 1 bazén je plavecký. Najdete tu i bar, kde si můžete objednat ovocné koktejly, speciální kávu, kterou nabízí pouze na Tenerife s názvem Barraquito, pivo, limo a drobné občerstvení. Rezort disponuje také tenisovým kurtem a hřištěm. Parkování je možné u rezortu nebo podél dálnice a je zdarma.

Tento jedno-ložnicový apartmán má  jeden z nejúchvatnějších výhledů z 5. patra balkónu, protože zahrnuje výhled na oceán a ostrov La Gomera, na oblast Adeje a bazény v rezortu i na pohoří s nejvyšší horou Španělska, sopkou El Teide. Je plně vybavený od kuchyně (kávový překapávač, toustovač, rychlovarná konvice, toustovač, myčka nádobí, mikrovlnná trouba atd.), přes obývací pokoj s TV, rozkládací pohovkou a klimatizací, kterou oceníte hlavně v letním období, až po koupelnu (fén, pračka atd.). Najdete tu i žehličku a žehlící prkno

Apartmán je vhodný až pro 4 osoby. K dispozici budete mít 1,5 l vody, ručníky do koupelny i na pláž, loží prádlo a povlečení, šampón a sprchový gel, jar, utěrky, Wifi zdarma a smart TV, LiveTV, Youtube, Netflix apod. Je zde zabudovaný také alarm

Pláže a promenády s bary, restauracemi a dalším vyžitím, jsou ve vzdálenosti cca 250 m (La Pinta, Faňabe, Torviscas apod.). Ve vzdálenosti pouhých 10 min. od rezortu se různými směry nachází Aqualand (s delfíní show), Siam Park s vodními atrakcemi (dle Tripsadvisor jeden z nejlepších na světě), nákupní centrum X Sur, San Eugenio, Siam Mall. Po cca 20 min. chůze dojdete do luxusní části El Duque s nádherně blankytnou vodou oceánu a udržovanými plážemi.

Letiště se nachází ve vzdálenosti pouhých 20 km a na nejbližší golf si můžete zajít do Las Américas. 

Vážně se potřebujete ještě rozmýšlet?


Max. 4 osoby, 1 ložnice, 45 m2


Klimatizace

Wifi zdarma

Výhled na oceán, pláže a promenády v blízkosti

Výhled na hory, včetně El Teide

3 bazény z toho 1 dětský a 1 plavecký


Tenisové a sportovní hřiště v rezortu

Obchody, restaurace a bary v blízkosti


HYGGujEme