Mareverde Casa Eviwa I-118 by VivaTenerife

V případě, že se chcete dozvědět víc o investování do nemovitostí na Tenerife a o jejich následném spravování, navštivte webové stránky společnosti vivaTenerife.  

Popis

Rodinný apartmán, zařízený ve stylu "Vintage", o rozloze 45 m2 se nachází v populárním rezortu Mareverde na pobřeží Costa Adeje, v hlavní turistickém oblasti. V rezortu se nachází 7 bazénů, které jsou k dispozici po celý rok. 1 bazén je vyhrazen pro děti a 1 bazén je plavecký. Další se nachází u baru, kde si můžete objednat kávu, pivo, limo a drobné občerstvení. Další bazény se linou celým rezortem se svými vodopády

Tento apartmán disponuje jednou prostornou ložnicí. Z terasy z 1. patra má výhled do zahrady. Je plně vybavený od kuchyně (kávový překapávač, toustovač, rychlovarná konvice, toustovač, pečící trouba, mikrovlnná trouba atd.), přes obývací pokoj s TV, rozkládací pohovkou, až po koupelnu (fén, pračka atd.). Najdete tu i žehličku a žehlící prkno.

Apartmán je vhodný až pro 5 osob. K dispozici budete mít 1,5 l vody, ručníky do koupelny i na pláž, loží prádlo a povlečení, šampón a sprchový gel, jar, utěrky, Wifi zdarma a smart TV, LiveTV, Youtube, Netflix apod. 

Pláže a promenády s bary, restauracemi a dalším vyžitím, jsou ve vzdálenosti cca 250 m (La Pinta, Faňabe, Torviscas apod.). Ve vzdálenosti pouhých 10 až 15 min. od rezortu se různými směry nachází Aqualand (s delfíní show), Siam Park s vodními atrakcemi (dle Tripsadvisor jeden z nejlepších na světě), nákupní centrum X Sur, San Eugenio, Siam Mall. Po cca 20 min. chůze dojdete do luxusní části El Duque s nádherně blankytnou vodou oceánu a udržovanými plážemi.

Letiště se nachází ve vzdálenosti pouhých 20 km a na nejbližší golf si můžete zajít do Las Américas.

Vážně se potřebujete ještě rozmýšlet?

Max. 5 osob, 1 ložnice, 45 m2


Wifi zdarma


Výhled do zahrady, 

7 bazénů se splavy a vodopády,z toho 1 dětský a 1 plavecký


Bar u bazénu


Obchody, restaurace a bary v blízkosti


Mluvíme více jazyky


Pláže a promenády v blízkosti


HYGGujEme