DĚTSKÉ OTISKY

Vaše vzpomínky Vám nikdo nemůže vzít, nikdo je již nemůže změnit. Vzpomínky si můžete ve vaší paměti přehrávat pořád dokola. Kdykoli jen budete chtít, můžete vše znovu prožít. A pokud zapomenete, my Vám je připomeneme...

Rádi byste zachytili alespoň jeden okamžik Vašeho miminka? A co třeba rychlá vzpomínka na dětství Vašich starších dětí? Nebo je libo zachycení krásných chvil strávených v rodinném kruhu? Otisknout totiž můžete nejen ručičky a nožičky Vašich nejmenších, ale také již větších dětí. Nebo můžete pořídit obtisk rukou, nohou celé Vaší rodiny. Vše záleží pouze na Vaší fantazii.

Pokud Vás něco z toho zaujalo, neváhejte nás kontaktovat a domluvit si termín. 

Otisky dětí a rodiny jsou vhodné také jako dárek např. pro babičky a dědečky, maminky a tatínky nebo třeba sourozence. 

Jedná se o jedinečnou památku na jedinečný okamžik. Na krátkou chvíli, která se mihla a byla hned pryč. 

Na nožičku nebo ručičku nanesete glazuru, obtisknete na vybraný předmět, který poté vypálíme. Zachycený okamžik bude s Vámi např. při popíjení kávy nebo čaje. Používáme glazury, které jsou testované, zdravotně nezávadné, vhodné pro styk s potravinami.

Své dílo můžete ještě dotvořit, domalovat podle svých představ. Nebo Vaše děti. Vyberte si DIY balíček v našem ateliéru a zažijte nevšední zážitek se svou rodinou. Myslíte si, že neumíte malovat? Otisk Vašich dětí nebo třeba celé Vaší rodiny tvoří za Vás. 


Už není důvod váhat.

HYGGujEme, přidejte se...

HYGGujEme