Casa Merea 16

Popis

Samostatně stojící vilka v kopcích, uprostřed zahrady s fíkovníky, citronovníkem, pomerančovníky, olivovníkem..., s terasou a dechberoucím výhledem na moře, olivové háje, kopce, nejkrásnější vesničky Cervo a Diano Castello a přímořské městečko Diano Marina. Domeček je zařízený ve stylu "Vintage", o rozloze 64 m2. Nachází se cca 12 km od města Imperia, u hranic mezi Itálií a Francií. Kolem pobřeží vede cyklostezka až do 25 km vzdáleného Sanrema.

Ubytování nabízí 2 útulné ložnice  s povlečeným ložním prádlem a obývací prostor s kuchyní, která Je plně vybavená (kávový překapávač, toustovač, rychlovarná konvice, toustovač, malá pečící trouba, mikrovlnná trouba atd.). K dispozici budete mít i základní mycí pomůcky (jar, uterky, houbička). Obývací pokoj je vybavený TV, rozkládací pohovkou a vévodí mu krb. V koupelně najdete fén a pračku a samozřejmě tu budete mít k dispozici ručníky. Nechybí tu ani žehlička a žehlící prkno.

Parkování je možné na soukromém parkovišti se čtyřmi parkovacími stáními hned pod vilkou. 

Apartmán je vhodný max. pro 6 osob. K dispozici budete mít ručníky do koupelny, loží prádlo a povlečení, šampón a sprchový gel, jar, utěrky, Wifi zdarma a smart TV, LiveTV, Youtube, Netflix, ...

Pláže a promenády s bary, restauracemi a obchodní centra jsou v přímořském městě Diano Marina, vzdáleném cca 7 km od ubytování. Oblast je známá především olivovými háji s výrobou olivového oleje a vinicemi s výrobou bílého vína, zvaného Vermentino.

Z Diano Marina můžete vyrazit do cca 100 km vzdáleného francouzského městečka Nice nebo na druhou stranu do cca 100 km vzdáleného italského přístavu Janov.

Vážně se potřebujete ještě rozmýšlet?

Viz níže instrukce, mapa cesty z Diano Castello do Villaggio Merea až k našemu ubytování (držte se po červené - hlavní trase) a obrázek schránky na klíče.


Domeček s vlastní zahradou pro max. 6 osob, 2 ložnice, 64 m2


Wifi zdarma


Výhled na moře


Výhled na pohoří a olivové háje


Parkování u domu až pro 4 auta zdarma


2 nejkrásnější vesničky Itálie v blízkosti (Cervo a Diano Castello)


Přesně v půli cesty mezi Janovem (IT) a Nice (F)

V ubytování je ložní prádlo, ručníky i základní čistící sada do kuchyně 

HYGGujEme