Casa Merea 16

Popis

Samostatně stojící vilka v kopcích, uprostřed zahrady s fíkovníky, citronovníkem, pomerančovníky, olivovníkem..., s terasou a dechberoucím výhledem na moře, olivové háje, kopce, nejkrásnější vesničky Cervo a Diano Castello a přímořské městečko Diano Marina. Domeček je zařízený ve stylu "Vintage", o rozloze 64 m2. Nachází se cca 12 km od města Imperia, u hranic mezi Itálií a Francií. Kolem pobřeží vede cyklostezka až do 25 km vzdáleného Sanrema.

Ubytování nabízí 2 útulné ložnice a obývací prostor s kuchyní, která Je plně vybavená (kávový překapávač, toustovač, rychlovarná konvice, toustovač, malá pečící trouba, mikrovlnná trouba atd.). Obývací pokoj je vybavený TV, rozkládací pohovkou a vévodí mu krb. V koupelně najdete fén a pračku. Najdete tu i žehličku a žehlící prkno.

Parkování je možné na soukromém parkovišti se čtyřmi parkovacími stáními hned pod vilkou. 

Apartmán je vhodný max. pro 6 osob. K dispozici budete mít ručníky do koupelny, loží prádlo a povlečení, šampón a sprchový gel, jar, utěrky, Wifi zdarma a smart TV, LiveTV, Youtube, Netflix, ...

Pláže a promenády s bary, restauracemi a obchodní centra jsou v přímořském městě Diano Marina, vzdáleném cca 7 km od ubytování. Oblast je známá především olivovými háji a výrobou olivového oleje a vinicemi s výrobou bílého vína, zvaného Vermentino.

Z Diano Marina můžete vyrazit do cca 100 km vzdáleného francouzského městečka Nice nebo na druhou stranu do cca 100 km vzdáleného italského přístavu Janov.

Vážně se potřebujete ještě rozmýšlet?


Domeček s vlastní zahradou pro max. 6 osob, 2 ložnice, 64 m2


Wifi zdarma


Výhled na moře


Výhled na pohoří a olivové háje


Parkování u domu až pro 4 auta zdarma


2 nejkrásnější vesničky Itálie v blízkosti (Cervo a Diano Castello)


Přesně v půli cesty mezi Janovem (IT) a Nice (F)

Italská květinová riviéra a Francouzská azurová riviéra na dojezd

HYGGujEme