O Tenerife

"I na malé cestě se dají zažít velká dobrodružství."

Prozkoumejte Tenerife

Zdolejte vrchol El Teide

Věděli jste, že na povolenku můžete pěšky dojít až na samotný vrchol nejvyšší hory Španělska? Musíte si ale pospíšit a povolenku si zamluvit již minimálně 3 měsíce dopředu.

Domluvte si místní atrakce a zážitky

Věděli jste, že Kanárský ostrov Tenerife je ostrovem věčného jara? Díky tomu si zde během celého roku můžete domluvit různé atrakce od lovení ryb, po surfing, surfkiting, návštěvu různých parků, paragliding, výlety za delfíny a velrybami, výlet do pralesů Anaga, výlety pod nejvyšší vrchol Španělska a sopku v jednom El Teide apod.

Půjčte si u nás auto a procestujte celý ostrov

Věděli jste, že si u nás, případně v půjčovnách na letišti, můžete pronajmout auto a procestovat celý ostrov? Je tu toho tolik k vidění...

Jaké jsou výhody cestování na Tenerife?

Počasí

Kanárských ostrovům se přezdívá "ostrovy věčného jara". Díky tomu můžete Tenerife navštěvovat celý rok, nikoliv pouze v létě.

Přímé lety

Přímé lety z Prahy (CZ), Brna (CZ), Vídně (A), Katovic (PL), ... Letecká dosažitelnost je za cca 5,5 hodiny. Celoroční opalovačka takto blízko. To jde, ne? 

Evropská unie

Dobrá zpráva je, že jedete do podobné země jako je ta Vaše. Podobná kultura, evropské standardy, ... To je pro dovolenou velmi důležité. 

Nižší daně

Nižší daně znamenají, že cena běžně dostupných komodit je nižší než např. u nás. DPH je totiž 7 %. To je pro dovolenou také velmi důležité.

Široká nabídka zážitků

Ostrov Tenerife nabízí různé oblasti s různými klimatickými podmínkami. Díky tomu můžete navštívit pralesy, měsíční krajinu, nekonečné pláže na opalování, vyrazit na oceán rybařit, surfovat apod.. Je to ostrov nekonečných možností.

Parky

Na Tenerife najdete Loro Park, Aqualand, Siam Park, Jungle Park, Monkey Park, Camel Park, ... Netřeba psát, co tam zažijete. Mnohá dobrodružství. Stačí si je vyhledat na internetu.

"Cestování zlepšuje naši představivost, uspokojuje naši zvědavost a připomíná nám, kolik máme všichni společného."
- Deborah Lloyd
HYGGujEme