O NÁS

Je to jednoduché. Vánoční dárek od dcer (poukaz na malování keramiky) byl tak skvělý nápad, že dnes malujeme v Moravských Budějovicích a Jihlavě a tuto skvělou, relaxační a pohodovou aktivitu nabízíme i Vám.

Pokud je tedy ve Vás ještě stále to malé, nebojácné dítě, které si chce hrát, tvořit, vyrábět a poznávat, tak za  námi přijďte.

Asi Vám nemusíme neustále opakovat, že učený z nebe nespadl, že  chybami se člověk učí, že bez práce nejsou koláče, že kdo nic nedělá, nic nezkazí, ale také nic nezíská, že puntíky frčí v každé době a každém věku, že

"Je lepší něco tvořit než se něco učit. Tvořivost je podstatou života." — Leonardo Da Vinci

atd. atd. 

Prostě přijďte, a namalujte si něco svého, vymazleného. Nebo namalujte něco pro kamaráda/kamarádku, pro manžela/manželku, pro tatínka/maminku, dědečka/babičku.... Třeba jako dárek. Jako překvapení. Nebo prostě jen tak. Nebo když se budete nudit. Nebo když venku nebude pěkné počasí. Nebo když si budete chtít vyčistit hlavu a myslet na něco hezkého, pozitivního. Nebo když budete chtít slavit.

Tvoření je jako droga a je táááák jednoduché. Věřte nám. 

Proto neustále hledáme nové a nové nápady. Od malování na keramiku bylo blízko k malování obrazů, k malování na různé předměty, na zeď, ... Proto nově nabízíme i křídové barvy zn. Vintage paint. Přijďte, rádi Vám poradíme. Chcete vrátit styl, punc a ztracenou hodnotu věcem, které již ubyly ze svého šarmu a na zajímavosti a jsou odsouzené k věčnému zapomnění? V rámci Vintage malování se můžeme domluvit na renovaci kusu nábytku, případně předmětu, který zažil lepší časy a jenž si zaslouží druhou šanci. Nově zakoupené položce můžeme společně zase vdechnout styl dávnověkosti a najít její skutečný smysl. Vše záleží na Vašich představách. 

HYGGujEme, přidejte se... . 

HYGGujEme