Podkladová barva pro efektní barvu - bílá 1000ml

Novinka

Pokud se chceme vypravit do historie vintage barev, musíme jít až 14. století do Itálie. Zn. Vintage Paint je aktualizovanou verzí původních, starých, křídových barev. Tento nátěr kombinuje původní kvalitu s moderními technologiemi. Při výrobě se však stále používají převážně pouze přírodní suroviny, neboť se výrobci starají o zdraví uživatelů a o životní prostředí.

Křídová barva je čistý, přírodní nátěr na vodní bázi, šetrný k životnímu prostředí a byl vyvinut speciálně pro vytvoření autentického, matného a křídového povrchu, který byl běžný pro nábytek za starých časů. Barva přilne prakticky na jakýkoli povrch (dřevo, kov, sklo, plast, tkanina atd.) bez speciální přípravy a dobře kryje. Můžete jej snadno použít na nábytek, předměty, stěny, podlahy, dlaždice atd., abyste vytvořili styl, který máte rádi, a vytvořili různé dekorativní efekty.

Efektní barva je další specifická barva, která již v sobě obsahuje vše potřebné pro to, abyste vytvořili neopakovatelný nátěr. Jako podklad použijte podkladovou barvu bílou nebo šedou viz naše nabídka.

1 000,00 Kč
HYGGujEme