"SLADKÁ" symbióza

16.09.2021

Jednu symbiózu, "VOŇAVOU", máme úspěšně za sebou.

V nabídce totiž nově najdete DIY balíčky, které se skládají z mýdlenky a různých vůní ručně vyráběného, netoxického mýdla značky www.mydlovar.cz v BIO kvalitě. Na výběr máte ze dvou druhů mýdlenek a až 8 druhů mýdel:

https://www.hyggujeme.cz/p/mydlenka-diy-mydlo-zn-mydlovar/

https://www.hyggujeme.cz/p/mydlenka-hladka-diy-mydlo-zn-mydlovar/

Věděli jste, že: 

"Někdy to jediné, co člověk potřebuje, je čokoláda?" :) :) :)

A proto bychom vám chtěli představit symbiózu "SLADKOU".

Už jsme psali dříve, že předlohou pro naši koncepci se nám stal styl HYGGE. A protože my HYGGujEme, pak čokoláda rozhodně patří do našeho týmu. Neboť spojení ručně malovaného hrníčku a hříšné čokolády považujeme za geniální a rozhodně HYGGE.

A když kvalitní, nefalšovaná čokoláda, pak čokoláda www.tabuga.cz, z kakaa s certifikací Fino de Aroma (vysvětlení označení viz https://tabuga.cz/o-nas/) od čokolatiérky Debbie, která tvrdí, že:

"Čokoláda není TABU"

Setkání bylo náhodné a osudové. Její filozofie se navíc skvěle hodí k té naší.

Nyní připravujeme nabídku, která, jak doufáme, vás osloví a která bude cílit na vaše smysly. 

U mangových, kokosových a nugátových blahokoulí se budete "tetelit blahem" :). Spojení chutí, které opravdu funguje. Tabuga nyní pracuje na blahokoulích malinových. Věřte, že se máme všichni na co těšit. Už jsme ochutnali a nemůžeme přestat. Je to návykové.

Nabídneme vám i čokoládové opojení mléčné a hořké. Jsou to pecičky vhodné nejen na přípravu horkých nápojů, ale i na pečení. Recepty poskytneme v dalším článku na našem https://www.hyggujeme.cz/blog2/.

Právě teď zkoušíme recept na domácí marshmallow, tak nám držte palce. Pokud se recept povede, napíšeme, předvedeme.

Navíc budete mít možnost zakoupit u nás i kakaový prášek.

Poskytneme recept na báječnou snídani s touto prospěšnou ingrediencí. Recept máme od naší kamarádky a nikdy bychom nevěřili, jak to všechno společně krásně funguje. Kakaový prášek je samozřejmě vhodný i na pečení. Používá se přesně tak, jak jste zvyklí.

Nejsme BLOG o vaření. Inspirujeme se stylem HYGGE. A HYGGE je o tom, abychom si uměli užívat, radovat se, abychom věděli, jak být šťastnými. Společně si namalujeme hrnek, uvaříme si do něj horkou čokoládu, uděláme si domácí marhmallow a užijeme si prima chvíle se svou rodinou nebo svými přáteli. Nebo jen tak sami se sebou. A je jedno, jestli to bude v našem ateliéru, u vás doma nebo někde úplně jinde.

Kdo nic nedělá, nic nezkazí, ale také nic nezíská...

Když překonáte svůj strach z malování a přijdete za námi, užijete si prima chvíle pohody, zasmějete se nad svým amatérských uměním, pochlubíte se svým originálním nápadem, budete sdílet vzácné okamžiky a chvíle s někým vám blízkým a rozhodně se něco přiučíte. To už vám nikdy nikdo nevezme. Získáte tak možná nové přátele, osvojíte si novou zálibu, stanete se odvážnějšími a domů si odnesete vzácný kousek sebe. Malé a jenom vaše umělecké dílko, které vám bude dělat společníka a radost.

Zakoupením čokolády z naší připravované nabídky a jejím ochutnáváním z vašeho hrníčku pak můžete vy nebo někdo, koho obdarujete, zažívat pocity štěstí. A o to nám vlastně jde.

HYGGujEme, přidejte se...

HYGGujEme