Spojování musí bavit!

20.01.2022

Možná si říkáte, že těch spojení je už nějak moc. Nám se líbí citát Ralpha Smarta (psychologa a spisovatele): 

"V lese není wifi, ale slibuji, že najdeš lepší spojení." 

Našli jsme :). 

Co může být víc než ručně malovaná keramika servírovaná na ručně vyrobeném prkýnku zn. Peslfactory.cz.

Taková spojení my hledáme. Všechna naše spojení totiž navazují na naši vizi HYGGujEme a také nás velmi baví...

... Vámi vlastnoručně malovaná mýdlenka a k tomu ručně a s láskou vyráběné mýdlo v BIO kvalitě zn. Mýdlovar.

... Vámi malovaný hrnek a kvalitní čokoláda zn. TABUGA. Nebo kvalitní čokoládový dort na Vámi ručně malovaném talíři.

A k tomu všemu si můžete ještě vymalovat pokoj nebo obnovit nábytek ve stylu Vintage s Vintage barvami.

HYGGujEme je o prožitcích, vášni, zábavě, tvoření, kreativitě a užívání si. Stejně jako prostá myšlenka HYGGE!

V našem okolí je tolik talentovaných lidiček, co myslí a jednají skutečně a opravdově jako my. A proto si všechna spojení náramně užíváme!

S prkýnky od zn. Peslfactory.cz jsem se potakala úplně náhodou. Jedno prkýnko jsem dostala jako poděkování. Bylo těžké, opravdové, poctivé a kouzelné. Bylo zrovna léto a tak se náramně hodilo na naši terasu. Od té doby uplynulo už mnoho času a já jich mám doma asi 5. A servíruji na nich úplně všechno. Říkáme tomu jednoduše "prkýnko" a naposledy jsme servírování tohoto tipu použili na Silvestra 2021. Tento tip servírování totiž nemá chybu! Je to líbivé, působivé, podporuje to kreativitu i chuť. Svým způsobem je to vlastně druh umění, které zvládne doma každý.

Peslfactory.cz nabízí kromě klasických krájecích prkýnek i servírovací prkýnko, které může vypadat jakkoliv. V Peslfactory.cz tomu říkají "freehand", volným překladem "volná ruka". "Co je perfektní, je strašně nudné", říkávala moje paní učitelka, Vendulka, ve výtvarné výchově. V tomto případě se určitě nudit nebudete. Po objednání totiž dostanete originální, neotřelé, jedinečné prkýnko, které může sloužit např. k naservírování snídaně do postele. A jako keramiku můžete použít tu Vaši, co jste si u nás pěkně ručně namalovali!

A kdyby Vám to nebylo dost, mrkněte na webové stránky. 

Peslfactory.cz Vám nabízí nejen krásné industriální stoly a stolky, ale nebojí se nových výzev a po domluvě vyrobí, co jen si budete přát.

Jako důkaz uvádím lampu. Není lampa jako lampa. Tato byla vyrobena u příležitosti narození dítěte. Ústředním motivem se stal sádrový odlitek těhotenského bříška, zdobený Vintage barvami a tuží. Fa. Peslfactory.cz lampu navrhla a vyrobila. Na nohu lampy byl použit trám z konstrukce patra kostelní věže s vyznačeným letopočtem 1780. Strom, smrk o průměru, ze kterého byl trám tesaný, musel být starší dalších minimálně 150 let.

I takto mohou vypadat funkční, interiérové záležitosti. 

Jedinečná, srdeční záležitost, která bude těšit, uchvacovat a hlavně svítit :).

HYGGujEme