Renovujeme ve Vintage stylu

04.10.2022

Nezahálíme a renovujeme s barvami zn. Vintage, které nabízíme v našem portfoliu zboží.

S trochou nadsázky by se dalo konstatovat, že tato doba nahrává handmade předělávkám. Nejenže je to teď trendy a velmi módní záležitost, ale navíc ušetříte. A to v této velmi těžké době dokáže ocenit spousta lidí.

Jak lze využít výrobků zn. Vintage, to bychom Vám teď rádi ukázali na našich nedávných aktivitách. Proto na nic nečekejte a pokud doma máte něco, co přímo vybízí ke změně, něco, co je Vám líto vyhodit, ale potřebovalo by to jiný kabát, něco, co už neslouží svému účelu, ale dalo by se zrenovovat pro účely jiné , pak nás neváhejte kontaktovat.

Na našich webových stránkách máme pouze malou ukázku toho, co byste od nás mohli mít. Objednat toho pro Vás můžeme mnohem víc, a to v různých velikostech balení i barvách, včetně těch metalických a perleťových. Nabízíme barvy, vosky, šablony, houby, štětce apod. Výrobky zn. Vintage jsou vhodné na sklo, kov, dřevo, plast, dekorovat můžete naprosto cokoliv, co Vás napadne. Stačí k tomu pouze Vaše odvaha.... Rádi poradíme i s různými technikami.

Viz níže  můžete na připojených fotografiích vidět např. kuchyni před nátěrem a po nátěru, včetně výměny úchytek, natřený rám zrcadla, dále malby na stěnách, nanášené houbou s reliéfním vzorem nebo nátěr původního nábytku - jídelní příborník (kredenc), skříňky a poličky. Dekorovali jsme obrazové rámy, svatební sklo na přípitek, na svatební kytici, zdobili bublifuky, svícny, malovali svatební talíře atd. Vaší fantazii se meze nekladou. Můžete zdobit, malovat, předělávat vše, co se Vám dostane do rukou. 

V nejbližší době plánujeme vyzkoušet strukturovací pudry a pasty zn. Vintage ve spolupráci s barvami zn. Vintage a dekorovat zdi a obrazy. Tak nám držet palce. O výsledek se s Vámi samozřejmě opět podělíme. 


Tak neváhejte a přidejte se. My totiž HYGGujEme....

Fotogalerie 

HYGGujEme