Poprvé na veřejnosti 

08.06.2021

Dne 5.6.2021 jste nás mohli poprvé zastihnout v akci, a to na farmářských a řemeslných trzích u nás doma v Moravských Budějovicích. 

Účast byla hojná a my vás tak mohli seznámit s naší koncepcí prodeje zážitků malování na keramiku. Pevně doufáme, že jsme vás zaujali, a že nás přijdete navštívit v našem ateliéru na nám. ČSA 35 viz kontakty.

HYGGujEme, přidejte se...

Těšíme se na vás... :)

Držte nám palce.

5.6.2021 se v Moravských Budějovicích konají po dlouuuuuuhé době farmářské a řemeslné trhy a my tam budeme. Bude to naše premiéra. Alespoň tedy doufáme, že akce nebude ještě zrušena, COVID a situace kolem jsou nevyzpytatelné. Počasí jsme objednali krásné, tam by problém být neměl :).

Asi vám ještě nenabídneme vše, co bychom rádi, protože pro to jednoduše nebude prostor, ale už vás můžeme seznámit s tím, co u nás můžete koupit, kde nás najdete, v jakém režimu budeme fungovat a jak si tedy vlastně namalovat ten vás vysněný hrnek nebo misku a nebo třeba talíř.

Jedná se o velmi jednoduchou záležitost, která je určena všem věkovým kategoriím, mužům i ženám, o čemž vás jistě záhy přesvědčíme. Zažijete něco nečekaného, uděláte radost sobě nebo jiným a zůstane po vás něco krásného, originálního, nevšedního. Je to přímo nakažlivé a s každým namalovaným předmětem se u vás bude rozvíjet fantazie a množství malované keramiky :). A my vám s tím pomůžeme.

Neváhejte proto a zastavte se za námi u stánku. Budeme moc rádi. Přímo na místě si budete moct již zakoupit např. dárkové poukazy (třeba už v tuto chvíli hledáte nějaký vhodný dárek) a nebo námi malovanou keramiku. Moc toho po této stránkce nenabízíme, protože hlavně chceme, abyste vy byli těmi umělci.

HYGGujEme, přidejte se....

Těšíme se na vás...:)

HYGGujEme