Kavárna maluj

04.12.2023

Kavárna maluj je koncept přivezený cca před 10 lety z Britských ostrovů. Nikdo tehdy nevěděl, jak se k tomuto nápadu postavit, jak ho uchopit, jak s ním začít. Obava, kterou mají lidé i dnes, byla tehdy ještě o něco silnější. Jdete na kávu a najednou můžete i malovat? Proboha, to ať po nás nikdo nechce...:)

Nápad spočíval v tom, že jste přišli do kavárny a tam jste si mohli v příjemném prostředí, při dobrém jídle a pití ještě navíc užít zážitek malování na keramiku. My to zažili, jak se můžete dočíst v sekci O nás. A protože se snažíme neustále zlepšovat a nabízet Vám ty nejlepší služby, navázali jsme v rámci ateliéru v Jihlavě spolupráci s kavárnou Cacao Café https://www.facebook.com/Cacaocafenamesti/

Proč? Protože jsme došli k závěru, že zábavná aktivita, jakou je malování na keramiku, si zaslouží prostředí, jaké jsme na začátku našeho nápadu zažili i my. Moc se nám to tehdy líbilo. Příjemné prostředí kavárny, profesionální přístup, něco dobrého k jídlu a pití. To vše a mnohem víc můžete očekávat od této spolupráce.

Jedná se o kavárnu s dětským koutem, která nabízí voňavou kávu a mnoho dobrot připravených s láskou. A v tomto přívětivém prostředí si s námi namalujete vybranou keramiku. Prostě skvělé spojení.

Co říkáte? Zkusíte to s námi?

HYGGujEme, přidejte se...

HYGGujEme