Přesně to pravé nejen na deštivý podzim...

19.06.2021

Hledáte tu správnou aktivitu, která by bavila vás i vaše děti? Hledáte tu správnou aktivitu na deštivé odpoledne, či večer s přáteli? Hledáte tu správnou aktivitu pro svá rodinná setkávání?

1. Kontaktujte nás a domluvte si vhodný termín.

2. Vyberte si keramiku dle svých představ. U nás na webových stránkách a v ateliéru nabízíme rozmanitou nabídku keramických polotovarů. Přesto však nejsme schopni obsáhnout veškerý možný sortiment, který čítá cca 1000 různých druhů. Proto nás neváhejte kontaktovat se svými představami. Můžeme vám nabídnout čajové konvice, mísy a misky, vázy, vánoční dekoraci, pro děti další druhy pokladniček, zvířátka a celou řadu produktů vhodných do domácnosti...

3. Užijte si tvoření bez obav, pravidel a omezení.

4. Pokud byste chtěli keramiku a celé tvoření dostat do škol, školek, na svatby, firemní akce, narozeninové party apod., neváhejte nás kontaktovat, připravíme nabídku na míru.

5. Až absolvujete první návštěvu u nás a zjistíte, jak jednoduché to tvoření s námi je, uvědomíte si, že to zvládnete i sami doma. Pak už nás budete potřebovat pouze k tomu, abyste si vybrali oblíbený produkt, glazury s vašimi oblíbenými barvami a doma někde v koutě možná najdete i zaprášený štětec (samozřejmě ho můžete koupit i u nás). A k nám už přinesete pouze namalovaný výtvor a my zajistíme jeho výpal.

Umíte si představit všechna ta krásná odpoledne nebo krásné večery strávené doma s rodinou, s dětmi, s kamarády, třeba na terase apod.?

My už si vás představujeme :).

HYGGujEme, přidejte se...

HYGGujEme